Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Norsko - cestou svatého Olafa - turistika - letecky

OSLO • KROKKLEIVA • HAMAR • LILLEHAMMER • GUDBRANSDAL • VINSTRA • OTTA • DOVRE • TRONDHEIM Náročnost tras: lehká a středně lehká

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
5x večeře Na osobu / Na zájezd 3980
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 7900
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
28.07.2019- 04.08.2019 35 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy do Osla,hlavního města Norska, transfer do hotelu na ubytování.

2. den

Ráno návštěva Frognerova parku s obdivuhodnými Vigelandovými sochami a výjezd na Holmenkollen k nejmodernějšímu skokanskému můstku na světě s jedinečnými výhledy na Oslo. V lyžařskému muzeu prohlídka expozice lyží. Po prohlídce přejezd ke Kleivstua na královské cestě z Bergenu do Osla. Výšlap na blízkou Královskou vyhlídku s úchvatnými pohledy na fjordy a okolní krajinu a následný sestup kaňonem Krokkleiva k jezeru v Hole (cca 2,5-3 hod.). Pokračování do Jevnakeru ke sklárně Hadeland Glassverk, jedné z největších turistických atrakcí Norska a nejstarší fungující továrně v zemi a na ubytování v Hønefoss.

3. den:

Po snídani přejezd na začátek tzv. farmové túry, zemědělskou krajinou s poli, pastvinami a lesíky z Kolbu Kirke do Lena Hoff kirke (cca 11 km, 4 hod.) Malebný přístav Kapp s muzeem mléka v bývalé továrně Nestlé. Možnost koupání. Plavba historickým parníkem Skibladner z Gjøviku do Hamaru po největším norském jezeře Mjøsa, ubytování v Hamaru.

4. den:

Návštěva proskleného Domu a procházka parkem a kolem říčních pláží ke skanzenu a železničnímu muzeu. Pokračování autobusem do Lillehammeru, dějiště zimních OH v roce 1994. Návštěva skanzenu Maihaugen, jednoho z nejstarších evropských muzeí pod širým nebem, popř. návštěva Olympijského muzea. Ubytování v Lillehammeru.

5. den:

Průjezd kouzelným údolím Gudbransdal proti proudu řeky Lagen. Zastávka na typické farmě s místními produkty a marmeládami Moe Gard v Granrudmoenu. Pěší túra z Favangu do Ringebu kirke (cca 10 km, 3,5 hod.). Krátká procházka ke kaňonu s kaskádami na řece Frya. Odjezd na ubytování.

6. den:

Přejezd přes Vinstru proslavenou festivalem Peera Gynta k jedné z nejstarších středověkých farem pro poutníky u Varphaugenu, a dále přes Ottu do Dovre. Pěší túra národním parkem Dovrefjell po náhorní planině s krásnými výhledy od Olafova pramene do Fogstugu Fjellstugu (cca 14 km, 4,5 hod.). Odjezd na ubytování.

7. den:

Po snídaní průjezd úzkým kaňonem řeky Drivy s impozantními skalisky a vodopády do Svorkmo, v blízkosti trondheimského fjordu na výchozí bod trasy. Pěší túra povede lesy přes rašeliniště po dřevěných lávkách a pěšinkách do Skaun kirke, (cca 14 km, 5,5 hod.). Ubytování v Trondheimu. Procházka starým městem s gotickou katedrálou z 11. stol., Nidarosdomen, kde odpočívá norský král, svatý Olaf, a s dřevěnými domy a sídly ze 17.-18. stol. na březích řeky Nidelva.

8. den:

V brzkých ranních hodinách přejezd na letiště do Osla a odlet do ČR.
Průvodkyně zájezdu: Lenka Rašková, www.lenkaraskova.com

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Praha-Oslo-Praha
• letištní taxy
• 7x ubytování ve 1/2 pokojích v hotelích se snídaní
• dopravu autobusem dle programu
• průvodcovské služby

Příplatky

jednolůžkový pokoj 7 900 Kč

5x večeře 3 980 Kč

transfer Brno-Praha-Brno 800 Kč

plavba parníkem cca 210 NOK

Předpokládaná částka na vstupy 500 NOK .

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video